2. EL BEYAZ EŞYA ALIM SATIMI

2. EL BEYAZ EŞYA ALIM SATIMI

DUYURU : Fiyat Yazmayan Ürünlerimizde Detay Kısmındaki Telefon Numarasını Arayarak Pazarlık Yapabilirsiniz. İyi Günler Dileriz...

 

 

URFA Spot'un sizlere en iyi özelliklerinden bahsedeyim : 

URFA Spot'u vazgeçilmez kılan en önemli şeylerin en başında müşteri hizmetimiz geliyor. Müşteriye verdiği önemi eşyalarına bile vermeyen 'URFA Spot'   olarak bu sayede büyüyor bu sayede kendimizi geliştiriyoruz. URFA Spot'un müşteriyi nasıl memnun ettiğinin sırrını sizinle paylaşacağım.

URFA Spot'u müşterilerini memnun etmek için başta tatlı dil ve özenle konuşmasına dikkat eder. Her zaman müşterilerine olabildiğince indirim yapmaya çalışır ve en önemliside müşterilerini fazla yormaz ve onlara samimi yaklaşır. Örneğin dükkanımıza gelen bir müşterimize birşeyler ikram eder onlarla sohbet eder ve onlarla arkadaşlık kurarız. Bu sayede onların bizimle samimi olmasına bizimle sürekli iletişimde olmasını sağlarız. Erfa Spot olarak müşterimizi teslimat konusundada uyarıyoruz. Erfa Spot nakliyat işlerini özenle yapar ve eşyalarını titizlikle alır titizlikle yerleştirir. Bu sayede ne müşterimiz bizden vazgeçer nede biz onlardan vazgeçeriz.